134. Kunst- und Antiquitätenauktion
vom 17.09.2022

Religionswissenschaftliche Schrift

Lot 1500    Limit € 80

Dni Guillelmi Estii ... In quatuor libros sententiarum commentaria : quibus pariter S. Thomae Summae theologicae partes omnes mirifice illustrantur .... Tomus Tertius, von Willem Hessels van Est, Paris 1662, Ledereinband, deutliche Altersspuren (u.a. Einband beschädigt, einige Seiten gelöst, tlw. fleckig)