134. Kunst- und Antiquitätenauktion vom 17.09.2022
Religionswissenschaftliche Schrift
Lot 1500
Limit € 80
Dni Guillelmi Estii ... In quatuor libros sententiarum commentaria : quibus pariter S. Thomae Summae theologicae partes omnes mirifice illustrantur .... Tomus Tertius, von Willem Hessels van Est, Paris 1662, Ledereinband, deutliche Altersspuren (u.a. Einband beschädigt, einige Seiten gelöst, tlw. fleckig)